Odoberať newsletter

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách a akciových ponukách nášho veľkoobchodu z pohodlia Vašej firmy, či domova? Stačí sa zaregistrovať Vašou e-mailovou adresou...


Vaše údaje sú v bezpečí - SmartEmailing.czDnes je: 29.10.2020

O firme

Naša firma bola založená 5.12.1997 ako fyzická osoba, Dezider Kováčik - Kancpapier. Počas sviatkov sa v úctihodne krátkom čase, upravili prenajaté priestory a dodal tovar, aby mohla začať čo najskôr svoju činnosť.

Tá začala hneď po novom roku 2.1.1998 na ul. M. Rázusa. Postupne sme rozširovali sortiment , dopĺňali tovar a získavali nových zákazníkov.

V roku 1999 náš prenajímateľ predal prenajaté objekty a my sme sa prvý krát sťahovali. Budova patrila firme Toma s.r.o, na Gorkého ulici. Boli to väčšie a lepšie priestory, ktoré sme si prerobili na naše podmienky.

Dňa 16.10.2004 sme sa transformovali na spoločnosť s ručením omezeným, Kancpapier s.r.o. Stále sme rozšírovali skladové zásoby a sortiment, aby naši zákazníci boli spokojní.

V roku 2009 sme sa dostali do podobnej situácie, ako prvý krát a my sme sa znovu sťahovali. Na Dopravnú ulicu, ale znovu do krajších a väčších priestorov. 

Takže môžeme povedať, že firma rastie. Stále rozšírujeme sortiment, pracujeme na cenách, aby od nás odchádzal zákazník vždy spokojný.

Tešíme sa na Vás a vaše podnety na zdokonalenie.